Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem
Masz pytania? Zadzwoń 500 205 928 , lub 509 072 790

Co nas wyróżnia

  • wykonujemy kompleksowe projekty
  • szybka wycena
  • ustalone ceny zawierają wszystkie koszty
  • oferujemy kilka wariantów rozwiązań
  • gwarancja na każdy element kuchni
  • działamy na terenie Polski i Europy

Ostatnie realizacje

Łazienka Arancione

25/12/17

Informacje o firmie

Szanowni klienci!

Działamy na rynku od kwietnia 2005, jesteśmy firmą rodzinną. Od chwili powstania systematycznie rozwijamy się i w swojej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie. Nasz zakład zajmuje się wykonaniem i montażem mebli na zamówienie. Doświadczenie zdobyte na rynku polskim i zagranicznym pozwala nam wykonać najbardziej skomplikowane i wyszukane zlecenia. Znamy doskonale zapotrzebowanie rynku, wiemy jak sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zadowolenie naszych Klientów jest priorytetem, to oni są dla nas inspiracją i motywacją do rozwijania naszej firmy. Aranżacja wnętrz jest naszą pasją, dlatego zawsze szukamy indywidualnych rozwiązań. Korzystając z doświadczenia tworzymy meble stylowe w designerskim wydaniu. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, kadrę wykwalifikowanych stolarzy. Współpracujemy z projektantami wnętrz.

W ofercie znajdziecie Państwo: kuchnie drewniane, kuchnie malowane, kuchnie nowoczesne, meble stylowe, szafy, sypialnie, meble pokojowe. ekskluzywne komody, konsole, biblioteki, meble łazienkowe.